Turcja — raj turystyki przeszczepu włosów

Łysienie genowe nie jest już wyrokiem, co oznacza, że ​​przerzedzone włosy można przywrócić medycznie. Przeszczep włosów od wielu lat jest metodą, która gwarantuję trwały efekt przywrócenia włosów w miejsca ich wypadania. Bez względu na to, ile masz lat i jaki masz wzór łysienia, niewątpliwie nadal możesz mieć szansę na odzyskanie gęstych włosów. Coraz więcej osób cierpiących na łysienie, zaczyna interesować się rozwiązaniem, jakim jest przeszczep włosów, a także Turcją, która oferuję zabieg transplantacji włosów na wysokim poziomie, przy o wiele niższych cenach, niż w Europie.

Transplantacja włosów FUE w Turcji

Metoda FUE (FOLLICULAR UINT EXTRACT) to drobiazgowy zabieg polegający na ekstrakcji pojedynczego włosa i osadzeniu go w miejscu łysienia. Mieszki włosowe są pobierane z okolicy dawczej (tył lub boki głowy) i wszczepiane w łysinę. Przeszczep włosów metodą FUE nie pozostawia widocznych śladów. 

Dlaczego Turcja?

Turcja jest numerem jeden w przeszczepach włosów. Posiada najlepszych chirurgów zajmujących się transplantacją włosów. Jednym z powodów, dla których turecki przemysł transplantacji włosów tak się rozwija, są jego ceny. Wielu uważa, że ​​przeszczep włosów w Turcji jest bardzo przystępny cenowo w porównaniu z jakością i usługami, które pacjenci otrzymują w zamian. 

Centra transplantacji włosów w Turcji, mają duże doświadczenie w tej dziedzinie. A lata praktyki oraz tysiące odwiedzających miesięcznie pacjentów udoskonaliły branże.

Dodatkowym aspektem przyciągającym pacjentów do skorzystania z przeszczepu włosów w Turcji jest turystyka.  

Turcja niewątpliwie jest mocno rozwiniętym krajem w branży turystycznej podobnie jak w transplantacji włosów. Dlatego wiele osób decydujących się na przeszczep włosów w Turcji na okres rekonwalescencji korzysta z okoliczności i uroków takich miast jak Stambuł, pozwalając sobie na zwiedzanie i odpoczynek w tym czasie. 

Artykuł został napisany przy współpracy z www.meditravel.pl

Redakcja pangadzet.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.