Kryształy 3D – pomysł na ponadczasowe upominki dla najbliższych

Uniwersalny upominek to taki, który trafia w gust bliskiej osoby, a jednocześnie ma indywidualny rys. Takie właśnie są kryształy 3D. Dowiedz się, dlaczego sprawdzą się jako ponadczasowy upominek dla bliskich.

Znalezienie ciekawego prezentu dla najbliższej osoby to nie lada wyzwanie. Jak wśród gąszczu przedmiotów odnaleźć prawdziwą perełkę? Zwłaszcza taką, która posiada indywidualny charakter? Odpowiedzią na twoje pytanie mogą być kryształy 3d. To ponadczasowy prezent na każdą okazję, który trafi do serca twoich bliskich.

Kryształy 3d na prezent

Tytułowe kryształy to dekoracyjne szklane statuetki, zdjęcia w szkle lub szklane modele 3D wykonywane techniką grawerowania trójwymiarowego. Ta technika pozwala umieścić w środku bryły praktycznie dowolny napis oraz wzór lub odwzorować postać ze zdjęcia. Wszystko to bez naruszenia struktury szkła, co daje niesamowity efekt końcowy. Starannie wykonane szklane statuetki są uniwersalne ‒ sprawdzają się jako upominek urodzinowy, z okazji rocznicy ślubu czy prezent na walentynki.

Prezent na Walentynki

Decydując się na podarowanie ukochanej osobie kryształu trójwymiarowego, warto rozważyć jaka jego forma będzie odpowiednia na daną okazję. Producenci oferują zarówno gotowe wzory, jak  i kryształy 3d na zamówienie, np. w oparciu o podesłaną fotografię.

Oryginalny prezent dla chłopaka od serca, to np. szklana statuetka z dwoma sercami i wierszem o miłości. To niezwykle piękny i gustowny prezent, z pomocą którego upamiętnisz wasze uczucie i podkreślisz, jak ważna jest dla ciebie ukochana osoba. Walentynkowe statuetki 3d możesz też wzbogacić o odpowiednią dedykację – niektóre firmy oferują gotowe dedykacje do wyboru. Możesz być pewna/pewien, że taki prezent na Walentynki będzie pięknym dowodem miłości i wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

Upominek z okazji rocznicy ślubu

Osoby, które darzą się prawdziwą miłością, mają wiele okazji do świętowania. Pierwsza randka, zaręczyny, rocznica ślubu – wszystkie te daty są ważne i każdą z nich warto upamiętnić odpowiednim prezentem. Wręczając swojej ukochanej osobie statuetkę ze szkła z grawerem 3d pokażesz jak bardzo ją cenisz i kochasz.

Jako prezent na rocznicę ślubu sprawdzi się między innymi róża w szkle 3d. Dlaczego róża? Ponieważ symbolizuje miłość, namiętność i piękno. To sposób aby wyznać uczucie bez słów, jedynie za pomocą ponadczasowej symboliki. Zwłaszcza, że róża uwieczniona w szkle nigdy nie zwiędnie. Wybierz kryształy 3d i zachowaj na zawsze pamięć o waszym uczuciu!

Redakcja pangadzet.com.pl