Reprezentatywne samochody dla firm

Wybór odpowiedniego samochodu do firmy nie jest tak prostym zadaniem, jak to się może na początku wydawać. W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej inwestują w reprezentatywne samochody, aby wzbudzić zaufanie wśród klientów i partnerów biznesowych. Firmy chętniej decydują się na leasing dla nowych firm. Dlatego warto zapoznać z listą najbardziej reprezentatywnych samochodów dla przedsiębiorstw.

W poniższym artykule przedstawimy:

  • na czym polega leasing dla nowych firm 
  • najbardziej atrakcyjne samochody segmentu D 
  • samochody z grupy VW FS dla małej lub dużej firmy 

Leasing dla nowych firm samochodu – na czym polega?

Leasing to rodzaj stosunków cywilnoprawnych, które zachodzą pomiędzy finansującym (leasingodawcą) a korzystającym (leasingobiorcą). Leasingobiorca na podstawie umowy może korzystać z samochodu, który podlega dzierżawie przez określony czas, w zamian za regularne spłacanie rat – więcej informacji o leasingu dla nowych firm znajdziesz na https://www.vwfs.pl/keytoknow/leasing-samochodu-dla-nowych-firm-kiedy-mozna-wnioskowac/ 

Poniżej przedstawiamy zalety leasingu dla nowych firm:

  • proces zawarcia umowy jest prosty i zajmuje kilka dni
  • kupno samochodu poprzez leasing dla nowych firm często okazuje się bardziej korzystniejszy niż w przypadku kupna za gotówkę. VW FS oferuje zawszę korzystną ofertę dla swoich klientów. 
  • w niektórych jego wariantach, nie wpływa na zdolność kredytową, a nabyć w ten sposób możemy nie tylko samochody osobowe, ale też ciężarowe czy dostawcze, a nawet autobus czy ciągnik 

Samochody segmentu D 

Segment D to oznaczenie wielkości samochodów osobowych, są względnie duże i wygodne. Przeważnie są to samochody rodzinne jak i sportowe. Najpopularniejszy samochód osobowy segmentu D w naszym kraju to Volkswagen Passat. Drugim zaś najczęściej kupowanym jest Škoda Superb. Nie są to jednak jedyne modele pojazdów z klasy D od Volkswagena. Są jeszcze na przykład takie limuzyny, jak Audi A4 lub A5 – dowiedz się więcej na https://kalkulator.vwbank.pl/poradnik-finansowy/firma/jaki-samochod-z-segmentu-d-z-finansowaniem-wybrac 

Skoda Superb

Popularne samochody segmentu D do firm to między innymi Skoda Superb. Ten model pojazdu dostępny jest zarówno w wersji liftback, jak i kombi, dzięki czemu przedsiębiorca ma możliwość wyboru najkorzystniejszej opcji. To samochód, który prezentuje się bardzo nowocześnie i charakteryzuje się dość bogatym wyposażeniem.

Audi A7 

Sylwetka coupé, przestronność limuzyny i elastyczność Avanta. Audi A7 łączy sportowy charakter z elegancją. Standardowe sportowe zawieszenie typu S z regulacją amortyzatorów sprawia, że Audi A7 jest niższe od modelu podstawowego. Inne elementy charakterystyczne dla modeli S podkreślają dynamizm pojazdu. Komfort jaki oferuje sprawdzi się idealnie w dłuższe trasy. 

Volkswagen Passat Variant

Leasing dla nowych firm jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które dopiero co rozpoczęły swoją działalność. W tym przypadku z powodzeniem można zdecydować się na wybór takiego pojazdu jak Volkswagen Passat Variant, który jest niezwykle funkcjonalny. Wygląd samochodu jest dość elegancki, dlatego pojazd doskonale się prezentuje. Wnętrze pojazdu jest bardzo przestronne i wygodne. Ten model można kupić z bogatym wyposażeniem dodatkowym, co na pewno wpłynie na codzienny komfort poruszania się pojazdem.

Volkswagen Crafter II

Samochody segmentacji D świetnie sprawdza się dla mniejszych firm, natomiast Volkswagen Crafter II jest dedykowany firmom transportowym i budowlanym.

Samochód tego typu idealnie sprawdzi się w przedsiębiorstwach, w których niezbędna jest duża przestrzeń ładunkowa. Ułatwi Twoją pracę dzięki najlepszej w swojej klasie ładowności i zabezpieczeniach ładunku. Wygodny samochód nadaje się do poruszania po mieście, ale świetnie się sprawdzi w dłuższych trasach i wąskich uliczkach. 

 

Redakcja pangadzet.com.pl